Виконувач обов’язки “Вереса” Олег Шандрук підсумував гру рівнян у спарингу зі “Звягелем” (3:1).

“Емоції від гри – позитивні. Ми провели хороший матч проти дуже хорошого суперника. Дощ дещо вплинув на перебіг подій на полі. До перерви було більше конструктиву і якості у грі. По перерві, на жаль, ми працювали з м’ячем гірше. Це правда. Але в цілому на фоні фізичних навантажень від зборів ми зіграли добре. І я задоволений діями команди сьогодні.

Хочу, щоб команда менше пропускала. Сьогодні ми знову пропустили необов’язковий гол. Хоча, ми багато працюємо над оборонними діями. Це основне, на що зараз звертаємо увагу в тренувальному процесі. Хочемо грати надійніше біля власних воріт.

Сьогодні знову багато ігрового часу отримала молодь. Але це означає тільки те, що збори – це шанс для них проявити себе і продемонструвати свій рівень. Рішення щодо їхньої готовності до гри в першій команді ми прийматимемо за підсумком зборів”, – сказав Шандрук.