У ніч на 4 липня відбувся матч чергового туру MLS між командами Шарлотт та Інтер Майамі. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

Голами за чапель відзначилися Роберт Тейлор (30) та Бенджамін Кремаскі (86), а у господарів єдиний м’яч оформив Патрік Аг’єманг (41).

Український захисник Інтер Майамі Сергій Кривцов вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений у перерві. На 21-й хвилині українець отримав жовту картку, а на 30-й невдало зіграв у відборі, після чого Аг’єманг вийшов 1 на 1 із голкіпером та вразив ворота. Цікаво, що Патріка у результаті було вилучено на 90+6-й.

Зіркові футболісти Інтер Майамі Ліонель Мессі та Луїс Суарес пропустили зустріч, оскільки перебувають у розташуваннях своїх збірних на Копа Америка 2024.

У паралельному матчі Цинциннаті виграв у Ді Сі Юнайтед 3:2. Рахунок у грі на 10-й хвилині відкрив Кевін Келсі, який виступає за левів на правах оренди із Шахтаря.

MLS. 3–4 липня

Ді Сі Юнайтед – Цинциннаті – 2:3

Голи: Родрігес, 24, Пірані, 69 – Келсі, 10, Буха, 39, 63

Шарлотт – Інтер Майамі – 1:2

Голи: Аг’єманг, 41 – Тейлор, 30, Кремаскі, 86

Вилучення: Аг’єманг, 90+6