У суботу, 29 червня, івано-франківська команда провела свій перший спаринг під час літнього міжсезоння, а для “Агробізнеса” це вже була п’ята контрольна гра.

Поєдинок відбувся на стадіоні “Гірка”, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Прикарпаття.

В дебюті гри відзначився Барчук, але через мінімальний офсайд арбітри гол скасували. У гостей на 26-й хвилині пройшла швидка контратака лівим флангом, і після прострілу Войтіховський переправив мʼяча у сітку воріт – 0:1.

Перед самою перервою Соловйова вивели на ударну позицію, однак воротар потягнув мʼяча з-під поперечини.

На початку другого тайму івано-франківці відігралися: після перехоплення пройшла розрізна передача правим флангом і Стаднік, увійшовши в штрафний майданчик, пробив під голкіпером – 1:1. Втім нічийним рахунок протримався недовго.

На 57-й хвилині Войтіховський чітко реалізував 11-метровий, а невдовзі “Агробізнес” організував швидку контратаку, і вже Волков пробив у лівий нижній кут – 1:3.

Наприкінці другого тайму Рудюк міг забити красень-гол, але після його дальнього удару м’яч влучив у поперечину.

Наступний спаринг “Прикарпаття” зіграє 8 липня на виїзді з львівськими “Карпатами”.