У суботу, 29 червня, Рух та Верес зіграли перший матч в рамках передсезонної підготовки. Львівська команда впевнено перемогла рівнян з рахунком 4:0.

Це був останній матч рухівців перед виїздом до Словенії, де клуб буде проводити свої літні збори.

Вже на четвертій хвилині львів’яни відкрили рахунок завдяки голу Василя Рунича, і вже у першому тайми Рух довів справу до розгрому.

Спочатку новачок клубу Ігор Краснопір відзначився своїм дебютним м’ячем, а потім Таллес реалізував пенальті.

Під кінець зустрічі Олег Федор поставив крапку, забивши красивий гол після сольного проходу.

Товариський матч.

Рух – Верес – 4:0

Голи: Рунич (4′), Краснопір (26′), Таллес (пен. 39′), Федор (85′)

• Нагадаємо, що в минулому сезоні Рух посів шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши 49 очок – львів’янам не вистачило одного балу для потрапляння в єврокубки.
  • Верес фінішував на 13-му місці, а в перехідних матчах за право виступати у Прем’єр-лізі рівняни обіграли Епіцентр: 1:1 та 3:1.