24 червня, 22:00. “Дюссельдорф-Арена”
Головний арбітр: Гленн Нюберг
Пряма трансляція: Megogo Футбол 2

Новини Албанії

Відверто дуже складна група трапилася “орлам” на Євро-2024. Квартет смерті, де албанці мали бути командою для биття. Однак уже у першому турі вони показали зуби, відзначившись на першій хвилині зустрічі проти Італії. Лише майстерність підопічних Спалетті забрала тоді очки в Албанії.

У другому раунді сценарій був схожий. Знову Албанія швидко відкрила рахунок, але потім за короткий інтервал пропустила двічі й уже поступалася у цифрах на табло. Але на 90+5 хвилині трапився унікальний момент для Євро: Г’язула оформив своєрідний дубль, забивши у ворота Хорватії. До цього він відзначився автоголом.

Тепер албанців влаштує лише перемога. Жоден інший варіант не розглядається. Такого ще в історії не було. Щобільше, в усіх восьми матчах проти іспанців Албанія зазнала вісім поразок. Тому навіть нічия сьогодні буде дивом.

Кадри албанців

У команди Сілвінью один футболіст пропустить цей матч. Важко назвати це втратою, адже Даку провів всього шість хвилин у матчі з Хорватами. Але відзначився після того поєдинку, коли отримав дискваліфікацію за свої кричалки.

Новини Іспанії

“Фурія роха” – у цей момент єдина з Португалією команда Євро-2024, котра ще не втрачала очок на груповому етапі. Ба більше, іспанці уже провели два матчі проти головних суперників своєї групи. І зробили це дуже впевнено, двічі перегравши спочатку Хорватію, а потім Італію.

Три голи у першому таймі проти “шашкових” стали певним шоком. Після перерви підопічні Де ла Фуенте віддали ініціативу супернику і втримали свої ворота сухими. Власне, як і проти Італії вдалося не пропустити. Була здобута більш скромна перемога 1:0 завдяки автоголу суперника, але перевага “фурії рохи” була значною. І все ж таки Унай Сімон вдруге поспіль залишив свої ворота сухими. Він виконав шість сейвів, у тому числі потягнув пенальті від хорватів.

Питання з плей-оф уже вирішене: іспанці вийшли туди з першого місця. Далі на них чекає якесь із третіх місць. Можна уже готуватися до цього поєдинку, давши відпочити основі. Тим паче, що лава запасних – голодна до гри.