Вінгер “Динамо” Назарій Волошин прокоментував повернення команди до тренувальної роботи.

“ – Вітаємо з першим тренувальним днем після відпустки. Як він дався, важко було?

– В принципі, все пройшло дуже добре. Пробіглися, частину заняття присвятили відпрацюванню пасу. Але, зізнаюся, важкувато було.

– Встигнув відновити сили за час відпустки?

– Так, цілком, із новими силами стаю до роботи та підготовки до нового сезону.

– У тебе було лише два тижні відпустки. Скільки часу присвятив суто відпочинку й коли почав виконувати програму, яку вам роздали на час відпустки?

– Повноцінному відпочинку присвятив десь тиждень, а потім уже почав приїздити на базу та займався разом із хлопцями – брали м’ячі, били по воротах.

– Сьогодні багато уваги було приділено вправам на розтягнення. Наскільки вони важливі в перші дні після виходу з відпустки?

– Насправді, це основа. Після відпустки м’язи не звикли до великих навантажень, тож подібні вправи є дуже корисними, аби уникнути небажаних травм, забоїв, та загалом зменшити ризик травмуватися.

– У тебе була коротша відпустка за інших партнерів, оскільки ти грав у складі олімпійської збірної на турнірі у Франції. Наскільки він був корисним у плані підготовки до Ігор у Парижі?

– Насправді, все було організовано на високому рівні – хороші суперники, якісні поля. Динамівці, в тому числі й я, взяли участь у перших трьох матчах, після чого ми залишили табір команди, про що було домовлено заздалегідь. Загалом, зіграли добре, стали переможцями, тож у плані підготовки до Олімпіади та набуття впевненості, вважаю, цей турнір піде лише в плюс.

– Ти забив два м’ячі на турнірі. Особисто тобі вони додадуть впевненості на майбутнє?

– Звісно. Кожен гол додає впевненості. Та й я полюбляю забивати, тож налаштовую себе псувати настрій воротарям у кожному матчі (посміхається).

– Які очікування від найближчих тренувальних днів? Важко буде втягуватися?

– Буде важко, але ми готові до навантажень. Будемо працювати та готуватися до старту чемпіонату та виступу в кваліфікації Ліги чемпіонів. Робитимемо все, аби підійти до офіційних ігор у найкращій формі”, – сказав Волошин.

Нагадаємо, що наразі “Динамо” перебуває у Києві та готується до сезону у столиці. На закордонні збори команда планує поїхати 7 липня.