У суботу, 22 червня, в матчі Туреччина – Португалії, в рамках матчу другого туру чемпіонату Європи-2024 у групі F Кріштіану Роналду став найкращим асистентом в історії цього турніру.

Капітан Португалії віддав свій 7-й асист і вийшов на 1 місце, перегнавши чеського футболіста Карела Поборськи.

Після першого тайму Португалія вигравала у турків 2:0, завдяки голу Бернарду Сілви на 21 хвилині, та автоголу турка Акайдина на 28 хвилині.

На 56-й хвилині Кріштіану Роналду вирвався до воріт збірної Туреччини і міг забивати сам, але вирішив віддати гольову передачу на Бруну Фернандеш, який забив у порожні ворота, довівши рахунок до 3:0 на користь португальців.

Окрім цього Роналду є найкращим бомбардиром чемпіонатів Європи в історії, маючи у своєму активі 14 голів.