Головний тренер збірної Англії Ґарет Саутґейт прокоментував перемогу над Сербією (1:0) у першому турі групового етапу Євро-2024.

«Вони – сильна команда. Нам довелося трохи помучитися, і я вважаю, що це дуже добре для нас – пройти через це і захистити свій штрафний майданчик так, як ми це зробили під тиском. Це було важливо для команди.

Я дуже задоволений багатьма аспектами гри, особливо в першому таймі. Ми дуже добре розпоряджалися м“ячем. У другому таймі ми контролювали його не так, як повинні були, але здобути перемогу та стартувати таким чином дуже важливо.

Проти Сербії, яка грає за схемою 4-5-1, важко створювати моменти, тому нам довелося бути терплячими і показати якість у потрібний момент. Ми добре захищалися, як єдине ціле, трохи втомилися, але це мене не здивувало, тому що багато гравців не грали 90 хвилин вже давно. Ми можемо бути більш ефективними», – сказав Саутґейт.