Новим головним тренером туринського “Ювентуса” став Тьяго Мотта, про що повідомив офіційний сайт клубу.

Сторони підписали угоду до літа 2027 року. Фінансові деталі не уточнюються.

41-річний Мотта народився і розпочав грати у футбол у Бразилії, після чого отримав італійський паспорт. Він завершив кар’єру гравця у 2018-му році, після чого тренував молодіжну команду ПСЖ, “Дженоа”, “Спецію” та “Болонью”.

Минулого сезону “Болонья” під керівництвом фахівця посіла п’яте місце у Серії А та виборола путівку до Ліги чемпіонів.

“Ювентус” у середині травня звільнив Массіміліано Аллегрі, пояснивши своє рішення поведінкою тренера у фіналі Кубка Італії. Алегрі заробив вилучення за суперечки з суддями та погрожував журналісту. Команда виграла фінал у “Аталанти” (1:0), а також посіла третє місце у чемпіонаті Італії.