Бельгія з великим рахунком обіграла Люксембург в останньому спарингу перед чемпіонатом Європи-2024 – 3:0.

Головними подіями зустрічі стали 84-й та 85-й голи Ромелу Лукаку у складі своєї національної збірної. Під кінець першого тайму форвард Челсі заробив пенальті і сам його реалізував. Незабаром після перерви він замкнув у порожні ворота простріл Жеремі Докю.

Велику перемогу оформив наприкінці Леандро Троссар, який технічно прийняв м’яч після скидки з глибини і точно пробив у дальній кут.

Цей спаринг для команди Доменіко Тедеско став другим та останнім перед стартом на ЧЄ-2024. Раніше, нагадаємо, бельгійці впевнено обіграли Чорногорію (2:0).

Нагадаємо, команда Тедеско є суперником України на груповому етапі майбутнього Євро. Очний матч між збірними пройде 26 червня на “Мерседес-Бенц Арена” у Штутгарті. Також у квартеті Е зіграють Румунія та Словаччина.