Збірна Хорватії здобула впевнену перемогу над Північною Македонією з рахунком 3:0 у товариському матчі, який відбувся сьогодні, 3 червня, в рамках підготовки до Євро-2024.

Ловро Маєр відкрив рахунок вже на 10 хвилині, він майстерно виконав штрафний удар з далекої відстані.

На 45 хвилині Бруно Петковіч подвоїв перевагу хорватів. Нападник вдало прострілив у штрафний майданчик, де на нього чекав Ловро Маєр, який безпомилково влучив у правий нижній кут воріт. Столе Дімітрієвскі, голкіпер Північної Македонії, нічого не зміг вдіяти.

Крапку в цьому поєдинку поставив Маріо Пашалич на 79 хвилині. Хавбек “Аталанти” підібрав м’яч у штрафному майданчику суперника і безпомилково відправив його під поперечину воріт. Фінальний свисток – 3:0.

Хорватія – Північна Македонія 3:0

Голи: Маєр (10′, 45′), Пашалич (79′)