Сьогодні вночі пройшов матч чергового туру Major League Soccer (MLS) між “Інтер Майамі” та “Сент-Луїс Сіті”. Гра закінчилася нічиєю, 3:3.

Рахунок матчу було відкрито вже на 15 хвилині, гол забив півзахисник “Сент-Луїса” Кріс Деркін. Пізніше Мессі допоміг зрівняти рахунок 1:1. Під кінець першого тайму Вассилєв знову вивів команду із “Сент Луїса” вперед, але ненадовго на 45+2 хвилині забив Луїс Суарес.

Під час другого тайму ще один м’яч оформив Суарес, але вже у свої ворота. На 87-й хвилині Жорді Альба забив третій гол, останній У цій грі.

Український захисник “Інтер Майамі” Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин, але був замінений у перерві на Райана Сейлора.

Нагадаємо, наразі “Інтер Майамі” посідає перше місце в таблиці Східної конференції MLS.