“Вікторія” в минулому турі в гостях поступилася “Прикарпаттю” і опустилася на дев’яте місце у групі.

Перемога могла дозволити підопічним Анатолія Безсмертного піднятися на сьоме місце у турнірній таблиці. “Кудрівка-Нива” у минулій грі вдома зіграла внічию з “Маріуполем” і перебуває на шостому місці. Підопічні Романа Локтіонова продовжували боротьбу за п’яте місце.

В середині першого тайму хорошу можливість вивести гостей вперед втратив Тименко. Нападник “Кудрівки-Ниви” не зміг переграти Литвиненка. Відразу після цього пролунав сигнал повітряної тривоги і гра була зупинена. Після відновлення гри голів у першій половині зустрічі не було.

На 72-й хвилині господарі відкрили рахунок. Байдал подав у штрафну і м’яч опинився у Шавріна, який спокійно переграв голкіпера – 1:0. Заміни Безсмертного спрацювали. У підсумку, перемога дозволила “Вікторії” піднятися на сьоме місце.