У матчі 36 туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму полі легко обіграв Ньюкасл з рахунком 5:0.

Містяни вийшли вперед на 19-й хвилині, відзначився Рахім Стерлінг, на 38-й хвилині гол забив Емерік Ляпорт.

Після перерви третій гол у складі господарів забив Родрі. Вже компенсований час відзначився Філ Фоден після передачі Олександра Зінченка, а потім Стерлінг оформив дубль після передачі від Гриліша.

Український захисник Ман Сіті вийшов у стартовому складі команди та відіграв весь матч. Загалом у поточному сезоні Зінченко зіграв у 25 поєдинках та зробив чотири результативні передачі.

«Сіті» чекають матчі проти «Вулверхемптону» та «Вест Хема» в гостях та «Астон Вілли» вдома. «Ліверпуль» на виїзді зіграє з «Астон Віллою» та «Саутгемптоном» та прийме «Вулверхемптон».

Дивіться також: Дебютний гол красень Миколенко допоміг Евертону здолати Лестер,

«Ньюкасл» зазнав другої поразки поспіль і залишився на 13-му місці.