Головний тренер “Баварії” Томас Тухель прокоментував поразку “Гоффенгайму” у 34-му турі Бундесліги, через яку мюнхенці опустилися на 3-тє місце.

“Ми дуже добре почали гру, 15-20 хвилин, а потім почали робити індивідуальні помилки. Другий тайм, те ж саме, почали добре, а потім індивідуальні помилки. Ми багато втрачали м’яч і повернули суперника в гру. Ми дуже погано захищали свої ворота і віддали гру. Знову ж таки, ще одна дуже непотрібна поразка.

У Штутгарті ми мали шанс вирватися вперед, але наприкінці двічі пропустили і програли. У Гайденгаймі ми мали шанс зробити рахунок 3:0, 4:0, 5:0, але програли 3:2. Сьогодні сталося те саме. Це просто траплялося занадто часто.

Чи є у мене пояснення, чому ще одна гра була зіграна саме так? Так, у мене є пояснення, але воно не для публіки”, – сказав Тухель.

У сезоні 2023/24 “Баварія” не виграла жодного трофею. У чемпіонаті клуб посів 3-тє місце, у Лізі чемпіонів дістався півфіналу, а в Кубку Німеччини вилетів на стадії 1/16 фіналу.