“Епіцентр” після гостьової нічиї з “Вікторією” на п’ять очок випереджав “Кудрівку-Ниву” і навіть нічия гарантувала їм четверте місце. “Інгулець” в минулому турі здобув розгромну домашню перемогу над “Агробізнесом” і повернувся до УПЛ.

У дебюті простистояння після подачі з кутового Станіслав-Нурі Малиш ударом головоюу дальній кут вивів гостей вперед – 0:1. Наприкінці тайму команди обмінялися голами. Спочатку Сітало збільшив перевагу петровців, але на 41-й хвилині Данило Кравчук повернув інтригу у наш матч – 1:2.

Зрівняти рахунок після перерви підопічні Нагорняка не змогли. На 71-й хвилині зняв всі питання про переможця досвідчений нападник Артем Сітало – 1:3. Проте, навіть попри поразку “Епіцентр” гарантував собі четверте місце. “Інгулець” тепер всього на одне очко відстає від “Карпат”. Доля золотих нагород вирішиться в очному протистояння.