Полтавська Ворскла у фінальному матчі Кубку України-2023/24 поступилася донецькому Шахтарю (1:2). Наставник полтавчан Сергій Долганський після завершення поєдинку прокоментував зустріч.

«У нас не було результатів, це тиснуло на гравців, але психологічної кризи точно не було. Є відповідальність за результат, а його не було. А на такі ігри, як фінал Кубку України, навіть не потрібно налаштовувати футболістів. Люди грають заради цього.

Нам не вистачило концентрації в дрібницях. Усе вирішили ігрові моменти. За рахунку 0:0 могли забити м’яч, гра могла скластися інакше. Також недопрацювали в моментах, коли пропускали. Зараз уже немає сенсу аналізувати, як ми грали. Є результат. Це фінал.

У мене великі спогади, пов’язані з Рівним. Я починав тут грати у футбол, робив перші кроки. Починаючи свою тренерську діяльність, я тут граю у фіналі. Тож мої емоції сьогодні зашкалювали.

Дмитро Різник? Сьогодні він був моїм суперником. Після гри ми поговорили з ним і з Андрієм Пятовим. Вони намагалися мене підтримати. Нам є про що поспілкуватися, що пригадати.

Попереду – дві гри чемпіонату України, потрібно вирішити завдання збереження прописки у Прем’єр-лізі. У нас є певні напрацювання на майбутнє, але спочатку треба вирішити питання сьогодення», – сказав Сергій Долганський.