Колишній головний тренер “Ворскли” Микола Павлов розповів про преміальні за перемогу над “Шахтарем” (1:0) у фіналі Кубка України 2008/09.

“Коли ми виграли кубок, у “Ворскли” був почесний президент Костянтин Жеваго і президент Олег Бабаєв. Олег Мейданович був завжди поруч із командою, а з Жеваго ми зустрічалися раз на місяць. Він літав на наші ігри, коли ми грали в Суперкубку і в Лізі Європи, заходив у роздягальню, спілкувався з хлопцями. Як головний тренер, я вийшов до Жеваго з пропозицією – відзначити футболістів, які завоювали кубок.

Умова була такою, щоб футболісти, які закінчуватимуть кар’єру в Україні, отримали якийсь цінний приз. Я запропонував машину марки “Мерседес”. Оскільки в когось уже були машини, ми ухвалили таке рішення, і це було в статуті клубу закладено: кожному футболістові й тренерові, які закінчують кар’єру у “Ворсклі”, вручатимуть “Мерседес” або 25 тисяч доларів. Усі футболісти, які стали володарями Кубка, отримали ці призи. Тобто, ті, хто провів понад 50% матчів, а не просто вийшов в одній грі.

Пам’ятаю, коли Величко, Сачко і Єсін йшли, ми робили їм проводи і всім вручили ці призи. Ще трьом футболістам Бабаєв на якійсь грі вручив по 25 тисяч доларів. У мене були контракти з ними. Вони мені краще віддячили, ніж футболісти. Набагато більше грошей дали, премію виписали. Нагородили всіх за перемогу гідно. Так більше нікого і ніколи не винагороджували.

Потім я пішов із цього клубу, Долганський покинув клуб. Зараз цікава історія – він головний тренер цієї команди. Тоді йому не дали нагороди за кубковий матч. Перебуваючи в Маріуполі, я зателефонував Олегу Мейдановичу і сказав, що ми забули про Долганського: “Якщо ви не заплатите йому, я теж не бідна людина і можу віддячити йому за цю суму. Ми не повинні залишити його непоміченим”. Він у нас здорово провів усі ігри, був капітаном команди. Бабаєв зі своїх особистих грошей віддячив Долганському за те, що він був таким капітаном і не раз виручив нас”, – сказав Павлов.