Український захисник “Арсенала” Олександр Зінченко вп’яте поспіль не потрапив у стартовий склад команди на матч. Сьгодні лондонці зійшлисяся з “Манчестер Юнайтед”.

АПЛ, 37-й тур.

Манчестер Юнайтед – Арсенал 0 : 1.

0 – 1. Троссард – 20.

У неділю, 12 травня, Манчестер Юнайтед приймав Арсенал у матчі передостаннього 37-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Український захисник лондонського клубу Олександр Зінченко провів цей матч на лаві для запасних. Востаннє 27-річний оборонець з’являвся на полі 23 квітня цього року в матчі з Челсі (5:0), провівши тоді 19 хвилин.

Рахунок у поєдинку на 20-й хвилині відкрив вінгер Арсеналу Леандро Троссард. 29-річний бельгієць в один дотик замкнув простріл Кая Гаверца, розписавшись у воротах Андре Онани.

Більше команди голів не забивали, тому головний арбітр матчу зафіксував перемогу команди Мікеля Артети, яка обійшла у турнірній таблиці Манчестер Сіті, що має 85 очок і гру в запасі.