Поєдинок лідера та 9-ї команд групи. В минулому турі Буковина в гостях розгромила Чернігів і очолює турнірну таблицю. Кремінь після домашньої нічиї з Поділлям перебував на передостанньому місці, яке понижує в класі.

Перша ліга, група Вибування. 8-й тур.

Буковина Чернівці – Кремінь Кременчук 0 : 1.

0 – 1. Новотрясов – 26-автогол.

Мало хто очікував, але в середині першої половині зустрічі гості відкрили рахунок. Куць прострілив, а Новотрясов зрізав м’яч у власні ворота – 0:1. Варто віддати належне підопічним Климовського, які прагнули грати з позиції сили і їм це вдавалося. Хороший перший тайм для колектива із Кременчука, а футболісти “Буковини” свої моменти не реалізували. Підопічним Мельничука не вистачало холоднокровності у завершальній стадії атаки.

Відразу після перерви прогнозовано почали грати активніше господарі, але довести свої атаки до логічного завершення не могли. Варто віддати належне гостям, які досить якісно оборонялися. Занадто примітивно грали буковинці в атаці у другій половині зустрічі.

У підсумку, вперше з листопада перемагає “Кремінь”, а “Буковина” тепер на одне очко відстає від “Поділля”.