Матч восьмої і четвертої команди групи. “Вікторія” після домашньої нічиєї з “Карпатами” піднялася на восьме місце.

Підопічні Анатолія Безсмертного не програють два тури поспіль. “Епіцентр” в минулому турі здобув домашню перемогу над “Полтавою”.

Господарі з перших хвилин більше контролювали м’яч, але не могли довести свої атаки до логічного завершення. Здавалося, що перший тайм завершиться без голів, але на 37-й хвилині підопічні Безсмертного змогли досягнути свого. Після передачі Нича наважився на удар з-за меж штрафної Лебеденко і м’яч від стійки залетів у ближній кут. Це був єдиний гол до перерви.

На початку другого тайму Кравчук потужним ударом у верхній кут зрівняв рахунок – 1:1. Багато боротьби було у другій половині зустрічі, але конструктиву не вистачало. Вирвати перемогу ніхто із суперників не зміг. Таким чином, гра завершилася внічию.