Поєдинок турнірних сусідів – восьмої та сьомої команд групи. В минулому турі Хуст не брав участі і залишився на сьомому місці турнірної таблиці, яке не дає продовження прописки у Першій лізі. Гірник-Спорт після гостьової поразки від Ниви перебуває на восьмому місці, яке понижує в класі.

Перша ліга, група Вибування. 7-й тур.

Гірник-Спорт Горішні Плавні – ФК Хуст 0 : 2.

0 – 1. Приходько – 31.

0 – 2. Приходько – 56-пен.

Долю першої половини зустрічі вирішив епізод, який стався на 31-й хвилині. Шикарним ударом зі штрафного відзначився Приходько. Назар потужно і точно влучив у верхній кут – 0:1. Жодних претензій до молодого голкіпера “Гірника-Спорт” не може бути.

На 56-й хвилині Приходько реалізував пенальті і збільшим перевагу гостей – 0:2. На жаль, матч неодноразовано переривався на повітряну тривогу. У підсумку, гра завершилася перемогою “Хуста”.