Categories: Перша ліга

Перша ліга, Чемпіонська група. Прикарпаття здобуло перемогу над Маріуполем

Поєдинок останньої та шостої команд групи. Маріуполь в минулому турі на своєму полі зазнав поразки від Епіцентру і залишився на 6-му місці групи. Прикарпаття після гостьової поразки опустилося на турнірне дно.

Перша ліга, Чемпіонська група. 7-й тур.

Прикарпаття Івано-Франківськ – ФСК Маріуполь 1 : 0.

1 – 0. Хома – 47.

У першій половині зустрічі команди не порадували вболівальників забитими м’ячами, хоча футбол не можна було назвати нудним. Футболісти обох колективів були націлені на перемогу, але реалізувати свої моменти не вдавалося. Міг забивати у роздягальню Бучакчийський, але він з меж штрафної пробив у поперечину.

Другий тайм розпочався дуже вдало для господарів поля. Кос з меж штрафної прострілив, а Хома скористався помилкою захисника і переправив м’яч у сітку – 1:0. Для нього це вже чотирнадцятий гол у сезоні. В середині другого тайму міг зрівнювати рахунко Мочевінський, але він пробив повз ворота.

На 78-й хвилині довелося вступати у гру Кучеруку, коли він парирував удар Зубкова. А після подачі з кутового Тєрєхов пробив у поперечину. На гол гості все ж награли, але реалізація підвела. У підсумку, мінімальна перемога “Прикарпаття”, яка дозволила підопічним Рипана з останнього місця піднятися на п’яте.

Директор Шахтаря: В матчі чемпіонату U-19 була провокація з боку гравця “Динамо

Директор зі стратегічного розвитку та комунікацій "Шахтаря" Юрій Свиридов прокоментував розбірки під час матчу 28-го туру…

2 години ago

Мбаппе на аукціоні придбав за 520 тисяч євро портрет Пеле

Нападник ПСЖ та збірної Франції Кільян Мбаппе за 520 000 євро придбав на аукціоні портрет…

В’ячеслав Суркіс: Діти з Шахтаря в кричалках ображали мою сім’ю, мене, Динамо та його гравців

Голкіпер «Динамо U-19» В’ячеслав Суркіс розказав про сутичку під час матчу 28-го туру проти «Шахтаря» (2:1). Читати далі

Модрич відхилив 2 пропозиції від інших клубів і висловив бажання залишитися в Реалі

Півзахисник «Реала» Лука Модрич висловив бажання залишитися в клубі, повідомляє інсайдер Фабріціо Романо. Читати далі

Ворскла – УАФ: Два матчі – два рішення, що вплинули на результат. Коли це закінчиться?

«Ворскла» опублікувала офіційне звернення до УАФ з приводу помилкових суддівських рішень на користь суперників полтавців. Читати далі

Дмитро Шастал: Матч проти Олександрії обіцяє бути вогняним

Півзахисник рівненського «Вереса» Дмитро Шастал поділився очікуваннями від матчу 29-го туру УПЛ проти «Олександрії»:Читати далі