Categories: Перша ліга

Перша ліга, Чемпіонська група. Епіцентр у результативному матчі здолав Полтаву

Епіцентр після домашньої перемоги над Маріуполем залишився на четвертому місці в групі, відірвавшись від переслідувачів на чотири очка. Полтава в минулому турі на своєму полі програла Карпатам і опустилася на восьме місце.

3 – 2. Мороз – 40.

“Епіцентр” після домашньої перемоги над “Маріуполем” залишився на четвертому місці в групі, відірвавшись від переслідувачів на чотири очка. “Полтава” в минулому турі на своєму полі програла “Карпатам” і опустилася на восьме місце. З огляду на турнірне положення, обидві команди влаштовувала лише перемога.

Гра для гостей розпочалася дуже вдало. М’яч після удару головою Горжуя влучив у стійку, але першим на добиванні опинився Марусич – 0:1. Дуже не уважно у цьому епізоді зіграли захисники “Епіцентру”. На 18-й хвилині Кравчук результативним ударом зрівняв рахунок – 1:1. У середині першого тайму капітан “Полтави” Щербак реалізував одинадцятиметровий і знову вивів гостей вперед – 1:2. Проте, раділи підопічні Сисенка недовго, адже майже відразу Сергій Стень зрівняв рахунок – 2:2. Перед самою перервою після подачі Стеня головою у дальній кут пробив Мороз – 3:2. Шикарний перший тайм, від якого вболівальники отримали задоволення.

У другій половині зустрічі більше контролювали м’яч гості, але максимально уважно грали у захисті підопічні Нагорняка. Моментів після перерви майже не було. Міг виривати нічию для “Полтави” Стрельцов, але він пробив вище воріт з вигідної позиції. У підсумку, надважлива перемога “Епіцентру”.

Півзахисник Реалу не зіграє у фіналі Ліги чемпіонів і може пропустити Євро

Орельєн Чуамені пропустить фінал Ліги чемпіонів і, можливо, стартові матчі чемпіонату Європи.Читати далі

34 хв. ago

Де Дзербі запевняє, що не шукає новий клуб

Головний тренер Брайтона та один із найбільш затребуваних тренерів у це літнє міжсезоння Роберто де…

38 хв. ago

Кінець Епохи: Ліверпуль опублікував першу прощальну фотографію Клоппа

У неділю, 19 травня, Юрген Клопп проведе свій останній матч на посаді головного тренера Ліверпуля.Читати далі

40 хв. ago

Адрієн Рабьо: Аллегрі заслужив іншого прощання

Півзахисник «Ювентуса» Адрієн Рабьо у себе в соцмережах прокоментував звільнення Массіміліано Аллегрі з посади головного тренера «Старої…

42 хв. ago

Лунін має гарну пропозицію від гранда АПЛ

25-річний воротар Реала Андрій Лунін може залишити мадридський клуб у майбутнє літнє трансферне вікно.Читати далі