Вікторія в минулому турі в гостях зазнала поразки від Кудрівки-Ниви і опустилася на останнє місце у групі. Агробізнес у минулій грі на своєму полі порівну поділив очки з Маріуполем.

Перша ліга, Чемпіонська група. 6-й тур.

Вікторія Миколаївка – Агробізнес Волочиськ 1 : 0.

1 – 0. Нич – 67.

У першій половині зустрічі було багато боротьби, а ось конструктиву не вистачало. У позиційному футболі було чимало проблем в обох команд. Більше грали першим номером гості, але довести свої атаки до логічного завершення не вдавалося. Перший тайм так і завершився без голів. Маємо те, що маємо… “Вікторія” не могла забити вже 298 хвилин.

Після перерви активніше заграли господарі, але помилки не дозволяли створити небезпечні моменти. Був дуже повільний та в’язкий футбол. Як не дивно, але ризикувати ніхто не хотів. На 67-й хвилині безгольова серія “Вікторії” все ж перервалася. Нич з меж штрафної пробив у ближній кут – 1:0. У підсумку, дебютна перемога підопічних Безсмертного у 2024 році.