Categories: Єврокубки

Ліга чемпіонів: визначився перший фіналіст жіночого турніру

Барселона здобула перемогу над Челсі (2:0) у матчі-відповіді півфіналу жіночої Ліги чемпіонів.

Жіноча Ліга чемпіонів, півфінал, другий матч

Челсі – Барселона – 0:2 (перший матч – 1:0)

Голи: Бонматі, 25, Рольфьо, 74 (пен)

Вилучення: Б’юкенан, 59 (Челсі)

У першому матчі лондонки здолали своїх суперниць з мінімальним рахунком 1:0. Барселона доволі активно розпочала гру і шукала підходи до штрафного майданчика Челсі. Забити “кулес” вдалося на 25 хвилині. Бонматі записала у свій актив гол, переправивши м’яч у дальній кут.

У “синіх” був шанс зрівняти рахунок одразу по перерві, утім Лоуренс влучила у поперечину. Б’юкенан підвела свою команду, отримавши дві жовті картки за 5 хвилини. Так ще на початку другого тайму Челсі залишився у меншості. Барселона забила другий гол з пенальті. На 74 хвилині відзначилася Рольфьо.

Таким чином, “блаугранас” зустрінуться у фіналі жіночої Ліги чемпіонів з переможцем пари Ліон – ПСЖ. Французькі клуби зіграють 28 квітня.

Нагадаємо, Барселона зіграє вчетверте поспіль у фіналі Ліги чемпіонів. “Кулес” у минулому сезоні виграли турнір.

Владислав Кабаєв: Ми мали реалізовувати свої моменти

Вінгер "Динамо" Владислав Кабаєв після матчу проти "Шахтаря" відповів на питання журналістів.Читати далі

1 годину ago

Забарний став гравцем сезону Борнмута за версією вболівальників

Захисник Борнмута Ілля Забарний отримав чергове визнання завдяки своїм виступам у Англії.Читати далі

Ла Ліга. Реал розгромив Гранаду – Луніз знову просидів у запасі

Мадридський Реал у рамках 35-го туру Ла Ліги 2023/24 переміг Гранаду (4:0). Читати далі

2 години ago

АПЛ. Челсі з голом Мудрика здолав Ноттінгем Форест

Ноттінгем Форест приймав Челсі у 37-му турі АПЛ 2023/24.Читати далі

Чемпіонат Польщі. Дубль Хланя допоміг Лехії здобути перемогу та оформити путівку в Екстраклясу

Одна з найбільш українських команд в Європі святкує підвищення у класі.Читати далі

Енріке – про відхід Мбаппе: Ми знали про це давно

Головний тренер "ПСЖ" Луїс Енріке перед матчем з "Тулузую" прокоментував рішення головної зірки команди Кіліана…