28 квітня, 16:00. “Тоттенгем Готспур Стедіум” (Лондон)
Головний арбітр: Майкл Олівер
Пряма трансляція: Setanta Sports

Новини Тоттенгема

“Шпори” мали велику паузу у матчах. Спричинена вона перенесенням поєдинку попереднього туру через участь “Манчестер Сіті” у Кубку Англії. Востаннє підопічні Постекоглу грали ще два тижні тому. Це була справді провальна зустріч проти “Ньюкасла”. Лондонці відверто посипалися і згоріли “сорокам” на їх полі 0:4.

Однак після такої перерви іде справжній град з матчів. Упродовж наступних трьох тижнів “Тоттенгем” зіграє шість поєдинків. У тому числі це будуть зустрічі з “Сіті”, “Арсеналом”, “Челсі” та “Ліверпулем”. Сезон для “шпорів” ще далеко не завершився. Вони продовжують боротися за четверту сходинку АПЛ. Наразі там перебуває “Астон Вілла”, котра випереджає лондонців на сім залікових пунктів. Однак у команди Постекоглу ще три матчі у запасі.
Кадри господарів

Після паузи повертається Олівер Скіпп – він невдовзі вже буде в розпорядженні Постекоглу. Натомість “Тоттенгем” сьогодні точно буде грати без Сессеньйона, Соломона, Форстера і Удогі. Втрата італійського захисника – найбільш відчутна.

Новини Арсеналу

Після двох поразок поспіль “каноніри” повернулися на переможний шлях. 20 квітня вони взяли верх над “Вулвергемптоном”, довівши свою перевагу до закономірних двох голів. А посеред цього тижня “Арсенал” в іншому лондонському дербі живого місця не залишив на “Челсі”. Якщо у першому таймі реалізація ще підводила команду Артети і вона забила один гол, то після перерви “каноніри” відзначилися у воротах Петровича ще чотири рази.

“Арсенал” все ще лідирує у турнірній таблиці АПЛ. Однак це перше місце дуже хитке. Відрив від другого “Манчестер Сіті” всього один заліковий пункт, а у “містян” є ще ж перенесений матч з “Тоттенгемом” у запасі. Попереду на “канонірів” очікують чотири фінішні поєдинки. Окрім матчу з “шпорами”, це зустрічі проти “Борнмута”, “Евертона” і “Манчестер Юнайтед”. Потрібно брати 12 очок і очікувати на осічки “Сіті”. По-іншому – ніяк.
Кадри гостей

У “канонірів” лазарет практично порожній. Там немає нікого. Однак Тімбер, котрий нещодавно відновився від травми, ще набирає форму. У літнього новачка “Арсеналу” є ще шанс зіграти до кінця сезону. Відзначимо, що нещодавно він провів тайм у матчі дублерів “канонірів” і навіть відзначився голом.