У суботу, 27 квітня, відбувся матч 35-го туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому зіграли «Астон Вілла» і «Челсі».

Гра пройшла у Бірмінгемі на стадіоні «Вілла Парк». Матч завершився з рахунком 2:2.

Господарів доволі впевнено провели першу половину гри та забезпечили собі комфортну перевагу у два м’ячі. Однак спочатку Ноні Мадуеке зрівняв рахунок на 62-й хвилині, а на 81-й англійський вінгер асистував на капітана Конора Галлахера, який приніс «синім» одне очко.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі, провів 90 хвилин, та відзначився жовтою карткою на 82-й хвилині.

«Челсі» після цього матчу залишився на 9-й сходинці з 48 очками, «Астон Вілла» ж йде четвертою з 67 балами.