Інгулець після гостьової перемоги над Карпатами залишився на другому місці в групі. Прикарпаття в минулому турі на своєму полі перемогло Полтаву.

Перша ліга, Чемпіонська група. 6-й тур.

Інгулець Петрове – Прикарпаття Івано-Франківськ  4 : 0.

1 – 0. Кольцов – 4.

2 – 0. Сітало – 30-пен.

3 – 0. Богунов – 33.

4 – 0. Кольцов – 40.

Доля протистояння була вирішена ще до перерви. Очікували, що гості зможуть нав’язати боротьбу, але вони розчарували. Вже на четвертій хвилині Кольцов отримав передачу у штрафній і впевнено пробив у дальній кут – 1:0. На 30-й хвилині підопічні Лупашка зібльшили свою перевагу. Богунов подав, а Сітало головою пробив у верхній кут – 2:0. Через три хвилини захисники “Прикарпаття” у власній штрафній загубили Богунова, який і довів рахунок до розгромного – 3:0. Перед самою перервою Кольцов наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна йому посміхнулася – 4 0. На такий результат точно ніхто не сподівався.

Другий тайм вже перетворився на формальність. У підсумку, розгромна перемога “Інгульця”. Петровці вже на дев’ять очок відірвалися від третього місця і на 99% забезпечили собі підвищення у класі.