В суботу, 27 квітня, підопічні Віктора Бицюри, в межах 26-го туру чемпіонату юнацьких команд, на виїзді зустрілися з однолітками з ковалівського «Колоса». Поєдинок відбувся на НТБ «Колос» (Ковалівка).

УПЛ U-19, 27-й тур.

Колос Ковалівка – Олександрія 1 : 0.

1 – 0. Кузик – 53.

В першій половині була повна перевага ковалівців у володінні мʼячем та створенні моментів. Найактивнішим був Олег Криворучко, який двічі небезпечно пробивав по воротах гостей, проте олександрійців рятував голкіпер Віктор Долгий.

А одразу по перерві ковалівці забили. На 53-й хвилині захист ковалівців виніс мʼяч подалі від воріт, який опинився у Романа Кузика. Віннер “Колоса” здійснив гольовий забіг через півполя та переграв кіпера гостей – 1:0!

“Олександрія” активізувалася і перехопила ініціативу, але врятувати гру їм не вдалося. Ковалівці втримали переможний рахунок!