Буковина у минулому турі здобула розгромну гостьову перемогу над Металургом. Діназ в минулому турі на своєму полі переміг, перервавши переможний серіал Хуста.

Перша ліга, група Вибування. 6-й тур.

Буковина Чернівці – Діназ Вишгород 0 : 1.

0 – 1. Новиков – 38.

На початку зустрічі було багато боротьби, але конструктиву не вистачало. Варто віддати належне вишгородцям, які намагалися швидко доставляти м’яч до заключної третини поля. У позиційному футболі у господарів поля нічого не виходило. Безумовно, від “Буковини” всі очікували більшого. На 38-й хвилині гості вийшли вперед. Після подачі з флангу головою переправив м’яч у сітку Новіков – 0:1. Логічний розвиток подій.

Після перерви господарі прогнозовано грали першим номером, але зрівняти рахунок не вдавалося. Вишгородці зосередилися на грі у захисті і досить рідко виходили в атаку. Забити “Буковина” так і не змогла. Таким чином, це перша у 2024 році поразка підопічних Мельничука. “Діназ” другий тур поспіль виграє.