Евертон – Брентфорд: анонс матчу 35-го туру АПЛ

27 квітня, 19:30. “Гудісон Парк” (Ліверпуль)
Головний арбітр: Даррен Інгленд
Пряма трансляція: Setanta Sports

Новини Евертона

В останніх чотирьох матчах “іриски” здобули три сухі перемоги. Дві з них – над прямими конкурентами за збереження прописки в АПЛ. Але найбільш знакова була у минулому турі. Підопічні Дайча взяли верх над “Ліверпулем”. Вперше за майже 14 років “Евертон” переміг одвічного конкурента саме на “Гудісон Парк”. Ще й поламав йому плани на чемпіонство. Синя частина Ліверпуля святкувала кілька днів.

Єдиною невдачею стала поразка “Челсі” з рахунком 0:6. Однак навіть такий розгром трохи загубився на фоні позитивних результатів команди в решті поєдинків. Наразі “Евертон” перебуває на 16-му місці в АПЛ. І навіть з урахуванням восьми знятих очок добряче відірвався від зони вильоту. Наразі ця перевага над “Лутоном” складає вісім залікових пунктів.

Кадри господарів

Основною втратою у минулому матчі проти “Ліверпуля” стала травма Віталія Миколенка. Хоч і він дограв тоді тайм, але ушкодження виглядало дуже плачевно. Дайч замінив українця у перерві. Тренер не дав втішний прогноз щодо відновлення Віталія: на нього чекає ще повноцінне обстеження, але сьогодні він, скоріше всього, не зіграє. Також у лазареті ще два флангові захисники Коулмен і Паттерсон, а окрім них Доббін і Бету.

Новини Брентфорда

У “бджіл” також хороша серія. В останніх п’яти матчах вони не програвали. У тому числі в крайніх двох поєдинках вдалося здобути перемоги. У минулому турі “Брентфорд” грав проти “Лутона”. Дубль Вісси ще до перерви оформив комфортну перевагу команді Франка. У другому таймі “бджоли” забили ще тричі, а пропустили лише перед фінальним свистком. Найбільша перемога за увесь поточний сезон.

“Брентфорд” розташувався на 15 місці турнірної таблиці. Теоретично його може обігнати навіть “Лутон” із зони вильоту. Однак відіграти 10 очок відриву за чотири тури з практичного боку – нереально. Тому “бджоли” без нервів проведуть завершальну фазу сезону, однак, звісно ж, спочатку треба на 100% гарантувати собі прописку в АПЛ. Хоча така команда, як “Брентфорд”, повинна боротися за вищі місця у турнірній таблиці.

Кадри гостей

Єгор Ярмолюк в крайніх двох переможних матчах зіграв 20 хвилин. Востаннє він виходив в старті 3 квітня – тоді “Брентфорд” зіграв з “Брайтоном” з рахунком 0:0. У цьому чемпіонату на його рахунку 23 матчі: для дебютного сезону для 20-річного українця – це більш, ніж просто “круто”. Не зможуть сьогодні зіграти п’ять представників “бджіл”: Генрі, Дасілва, Мі і Хікі – через травми, а Мопе – орендований у “Евертона”. Також участь Айвена Тоні під питанням. Нападник пропустив останні два поєдинки, може не зіграти і сьогодні через ушкодження паху.

Останні п’ять матчів Евертона і Брентфорда

Останні п’ять зустрічей господарів

24.04. Евертон – Ліверпуль 2:0 (АПЛ)
21.04. Евертон – Ноттінгем Форест 2:0 (АПЛ)
15.04. Челсі – Евертон 6:0 (АПЛ)
06.04. Евертон – Бернлі 1:0 (АПЛ)
02.04. Ньюкасл Юнайтед – Евертон 1:1 (АПЛ)

Останні п’ять зустрічей гостей

20.04. Лутон – Брентфорд 1:5 (АПЛ)
13.04. Брентфорд – Шеффілд Юнайтед 2:0 (АПЛ)
06.04. Астон Вілла – Брентфорд 3:3 (АПЛ)
03.04. Брентфорд – Брайтон 0:0 (АПЛ)
30.03. Брентфорд – Манчестер Юнайтед 1:1 (АПЛ)

23.09.2023. Брентфорд – Евертон 1:3 (АПЛ)
11.03.2023. Евертон – Брентфорд 1:0 (АПЛ)
27.08.2022. Брентфорд – Евертон 1:1 (АПЛ)
15.05.2022. Евертон – Брентфорд 2:3 (АПЛ)
05.02.2022. Евертон – Брентфорд 4:1 (Кубок Англії)

*З команди Евертон знято 8 очок.
*З команди Ноттингем Форест знято 4 очки.

Названо кращого гравця матчу ЛЧ між ПСЖ та Борусією Д

Увечері 7 травня у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів грали паризький «ПСЖ» та «Боруссія» Дортмунд (0:1).Читати далі

38 хв. ago

На якому місці Ребров? Рейтинг тренерів збірних, які зіграють на Євро-2024

Британський журнал FourFourTwo оприлюднив рейтинг головних тренерів збірних, які візьмуть участь на Євро-2024.Читати далі

52 хв. ago

Нойєр залякує Луніна серією пенальті в битві за фінал ЛЧ

Воротар Баварії Мюнхен Мануель Нойєр поділився очікуваннями від матчу проти Реала у Лізі чемпіонів.Читати далі

55 хв. ago

Юрій Гура: Перед тим, як їхати у Шериф, я поговорив і з Вернидубом, і з Кучуком

Чемпіон Молдови Шериф призначив головним тренером колишнього наставника Олександрії – українця Юрія Гуру. Читати далі

58 хв. ago

Едін Терзич: Я дуже пишаюся своїм колективом, своєю командою, клубом. Але мрія ще не скінчилася!

1 годину ago

Працівники ТЦК забрали українського футболіста прямо з вокзалу

Першоліговий "Хуст" у своїх соцмережах повідомив про те, що співробітники ТЦК відвезли з місцевого вокзалу…