Новим головою комітету з етики та чесної гри УАФ Андрієм Давиденком розпочато перевірку за фактом можливого впливу (маніпулювання) на результат офіційного спортивного змагання.

Йдеться про матч 6-го туру Першої ліги у групі вибування «Металіст» – «Кремінь» (2:1), який відбувся сьогодні, 26 квітня.

Деталі УАФ не розкриває, а лиш уточнює, що наразі відбувається збір необхідних даних, а результати перевірки будуть повідомлені після її закінчення.

Відзначимо, Іван Паламарчук з «Кременя» у цій грі отримав дві жовті картки за 10 хвилин (50-та та 60-та) та залишив команду в меншості. Після цього «Металіст» зрівняв рахунок та вирвав вольову перемогу.

Данило Кайдалов забив переможний м’яч на 86-й хвилині – голкіпер «Кременя» Арсеній Коркодим не впорався з ударом у воротарський кут.