Categories: Перша ліга

Перша ліга. Металіст на останніх хвилинах вирвав перемогу над Кременем

У групі “Вибування” кременчуцький Кремінь на виїзді поступився Металісту в 6 турі другого етапу Першої ліги України.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

На 20 хвилині гості скористалися штрафним ударом біля кутового прапорця. Якісний навіс замкнув Іван Куць. На 73 хвилині Євген Рязанцев неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок. А за кілька хвилин до компенсованого часу переможний гол забив Данило Кайдалов.

Чемпіонат України – Перша ліга
6 тур, 26 квітня
Група “Вибування”

Металіст — Кремінь 2:1 (0:1)

Голи: 1:0 – 20 Куць, 1:1 – 73 Рязанцев, 2:1 – 86 Кайдалов

Кремінь продовжує перебувати на останній сходинці турнірної таблиці, а харків’яни піднялися на 14 місце та обійшли Металург. Проте у запоріжців ще є гра в запасі.

Сапотюк Юрій

Названо кращого гравця матчу ЛЧ між ПСЖ та Борусією Д

Увечері 7 травня у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів грали паризький «ПСЖ» та «Боруссія» Дортмунд (0:1).Читати далі

23 хв. ago

На якому місці Ребров? Рейтинг тренерів збірних, які зіграють на Євро-2024

Британський журнал FourFourTwo оприлюднив рейтинг головних тренерів збірних, які візьмуть участь на Євро-2024.Читати далі

38 хв. ago

Нойєр залякує Луніна серією пенальті в битві за фінал ЛЧ

Воротар Баварії Мюнхен Мануель Нойєр поділився очікуваннями від матчу проти Реала у Лізі чемпіонів.Читати далі

41 хв. ago

Юрій Гура: Перед тим, як їхати у Шериф, я поговорив і з Вернидубом, і з Кучуком

Чемпіон Молдови Шериф призначив головним тренером колишнього наставника Олександрії – українця Юрія Гуру. Читати далі

44 хв. ago

Едін Терзич: Я дуже пишаюся своїм колективом, своєю командою, клубом. Але мрія ще не скінчилася!

51 хв. ago

Працівники ТЦК забрали українського футболіста прямо з вокзалу

Першоліговий "Хуст" у своїх соцмережах повідомив про те, що співробітники ТЦК відвезли з місцевого вокзалу…