АПЛ. Манчестер Юнайтед оформив камбек у матчі з шістьма голами та здолав найгіршу команду

“Манчестер Юнайтед” вдома обіграв “Шеффілд Юнайтед” у перенесеному матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Олд Траффорд” у Манчестері закінчився з рахунком 4:2.

Манчестер Юнайтед – Шеффілд Юнайтед – 4:2
Голи: Магуайр, 42, Фернандеш, 61 (пен.), 81, Хойлунд, 85 – Богл, 35, Бреретон, 50

Абсолютний аутсайдер АПЛ неочікувано вийшов вперед на 35-й хвилині – гол забив Джейден Богл.

Перед перервою “манкуніанці” відігралися. На 42-й хвилині Гаррі Магвайр замкнув подачу Алехандро Гарначо.

На старті другої половини зустрічі гості знову повели в рахунку – на 50-й хвилині відзначився Бен Бреретон.

Проте підопічні Еріка тен Гага зуміли переламати перебіг матчу та здійснити камбек. Дубль оформив Бруну Фернандеш. Спочатку португалець на 61-й хвилині реалізував пенальті, а потім на 81-й хвилині завдав влучного удару вже з гри, скориставшись пасом від Коббі Мейну.

Остаточний рахунок у цьому протистоянні “червоні дияволи” встановили на 85-й хвилині – Расмус Гейлунн вразив ворота гостей, отримавши м’яч від Бруну Фернандеша.

Завдяки цій перемозі “Манчестер Юнайтед” (53 очки) перервав свою чотириматчеву безвиграшну серію в АПЛ і піднявся на шосте місце у турнірній таблиці. “Шеффілд Юнайтед” (16 балів) залишився на останній позиції.

У наступному турі МЮ 27 квітня прийме “Бернлі”, а “Шеффілд Юнайтед” того ж дня на виїзді зустрінеться з “Ньюкаслом”.

Сапотюк Юрій

Півзахисник Реалу не зіграє у фіналі Ліги чемпіонів і може пропустити Євро

Орельєн Чуамені пропустить фінал Ліги чемпіонів і, можливо, стартові матчі чемпіонату Європи.Читати далі

33 хв. ago

Де Дзербі запевняє, що не шукає новий клуб

Головний тренер Брайтона та один із найбільш затребуваних тренерів у це літнє міжсезоння Роберто де…

37 хв. ago

Кінець Епохи: Ліверпуль опублікував першу прощальну фотографію Клоппа

У неділю, 19 травня, Юрген Клопп проведе свій останній матч на посаді головного тренера Ліверпуля.Читати далі

39 хв. ago

Адрієн Рабьо: Аллегрі заслужив іншого прощання

Півзахисник «Ювентуса» Адрієн Рабьо у себе в соцмережах прокоментував звільнення Массіміліано Аллегрі з посади головного тренера «Старої…

41 хв. ago

Лунін має гарну пропозицію від гранда АПЛ

25-річний воротар Реала Андрій Лунін може залишити мадридський клуб у майбутнє літнє трансферне вікно.Читати далі