“Манчестер Юнайтед” вдома обіграв “Шеффілд Юнайтед” у перенесеному матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Олд Траффорд” у Манчестері закінчився з рахунком 4:2.

Манчестер Юнайтед – Шеффілд Юнайтед – 4:2
Голи: Магуайр, 42, Фернандеш, 61 (пен.), 81, Хойлунд, 85 – Богл, 35, Бреретон, 50

Абсолютний аутсайдер АПЛ неочікувано вийшов вперед на 35-й хвилині – гол забив Джейден Богл.

Перед перервою “манкуніанці” відігралися. На 42-й хвилині Гаррі Магвайр замкнув подачу Алехандро Гарначо.

На старті другої половини зустрічі гості знову повели в рахунку – на 50-й хвилині відзначився Бен Бреретон.

Проте підопічні Еріка тен Гага зуміли переламати перебіг матчу та здійснити камбек. Дубль оформив Бруну Фернандеш. Спочатку португалець на 61-й хвилині реалізував пенальті, а потім на 81-й хвилині завдав влучного удару вже з гри, скориставшись пасом від Коббі Мейну.

Остаточний рахунок у цьому протистоянні “червоні дияволи” встановили на 85-й хвилині – Расмус Гейлунн вразив ворота гостей, отримавши м’яч від Бруну Фернандеша.

Завдяки цій перемозі “Манчестер Юнайтед” (53 очки) перервав свою чотириматчеву безвиграшну серію в АПЛ і піднявся на шосте місце у турнірній таблиці. “Шеффілд Юнайтед” (16 балів) залишився на останній позиції.

У наступному турі МЮ 27 квітня прийме “Бернлі”, а “Шеффілд Юнайтед” того ж дня на виїзді зустрінеться з “Ньюкаслом”.