24 квітня відбулися перенесені матчі 29 туру АПЛ. «Евертон» несподівано обіграв «Ліверпуль» у мерсісайдському дербі з рахунком 2:0.

Голами за «ірисок» відзначилися Джаррерд Брантуейт (27) та Домінік Калверт-Льюїн (58). До цього востаннє за «Евертон» «Ліверпулю» забивав Демарай Грей. Це сталося ще у грудні 2021 року. Того ж року «іриски» і востаннє вигравали очний поєдинок.

Миколенко вийшов у стартовому складі, але через травму був замінений по перерві. Наприкінці першого тайму українець вів верхову боротьбу з Дарвіном Нуньєсом, після чого невдало приземлився на ліву ногу. Пошкодження виглядало так, ніби Віталій навіть не зможе підвестися на ноги, але він проявив мужність та дограв тайм до кінця.

«Манчестер Юнайтед» вдома здолав «Шеффілд Юнайтед» 4:2. Під час зустрічі «червоним дияволом» двічі довелося відіграватися, але завдяки голам Гаррі Магуайра, Расмуса Хойлунда та дублю Бруну Фернандеша зуміли здобути 3 очки.

У ще одному паралельному матчі «Крістал Пелас» виграв у «Ньюкасла» 2:0.