Лаціо вдома здолав Ювентус (2:1), однак за сумою двох матчів вилетів з Коппа Італія.

Кубок Італії. Півфінал. Матч-відповідь

Рим. “Стадіо Олімпіко”

“Лаціо” – “Ювентус” 2:1 (перший матч – 0:2)

Голи: Кастельянос 12, 48 – Мілік 83

Ювентус виграв домашній півфінал 2:0, але на виїзді зіграв погано. Туринців тотально переграв Лаціо, який з Ігорем Тудором став агресивнішим і навіть сильнішим. Героєм господарів виявився Таті Кастельянос. Поява іспанця, а не капітана Іммобіле, повністю себе виправдала.

Кастельянос забив швидкий гол, замкнувши подачу з кутового. Наприкінці першого тайму Таті змарнував вихід сам на сам, однак відразу по перерві реабілітувався. Феліпе Андерсон і Луїс Альберто допомогли форварду оформити дубль. Згодом і хет-трик міг бути.

Ювентус виглядав розбитим. Партнери виводили Влаховіча на ударні позиції (4 постріли з меж штрафного), але серб не перетворив жоден напівмомент у гол. Все змінили заміни – два джокери Аллегрі зробили вирішальний гол. Веа прострілив, а Мілік з метра заніс м’яч у ворота.

“Б’янконері” вийшли у фінал Кубка Італії та можуть врятувати сезон трофеєм. У вирішальному матчі Юве зіграє з переможцем пари Фіорентина – Аталанта.