Серія А. Рома вдома поступилася Болоньї

У понеділок, 22 квітня, Рома приймала Болонью в рамках матчу 33-го туру італійської Серії А.

Гра проходила в Римі на Стадіо Олімпіко.

У першому таймі підопічні Тіаго Мотти забили двічі, завдяки точним ударам Уссама Ель-Аззузі та Джошуа Зіркзе.

Після перерви гол Сердара Азмуна допоміг “вовкам” відновити інтригу у матчі – 1:2.

На 65-й хвилині Алексіс Салемакерс знову збільшив перевагу Болоньї до двох м’ячів.

Футболісти Роми не змогли відігратися та перервали свою 7-матчеву серію без поразок у Серії А.

У підсумку гості здобули переконливу перемогу з рахунком 3:1. Тепер Болонья набрала 62 очка і закріпилася на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Рома має у своєму активі 55 балів і посідає 5 місце в чемпіонаті Італії.

Серія А. 33-й тур

Рома – Болонья 1:3

Голи: Азмун 56 – Ель Аззузі 14, Зіркзеє 45, Салемакерс 65

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Модрич відхилив 2 пропозиції від інших клубів і висловив бажання залишитися в Реалі

Півзахисник «Реала» Лука Модрич висловив бажання залишитися в клубі, повідомляє інсайдер Фабріціо Романо. Читати далі

3 хв. ago

Ворскла – УАФ: Два матчі – два рішення, що вплинули на результат. Коли це закінчиться?

«Ворскла» опублікувала офіційне звернення до УАФ з приводу помилкових суддівських рішень на користь суперників полтавців. Читати далі

8 хв. ago

Дмитро Шастал: Матч проти Олександрії обіцяє бути вогняним

Півзахисник рівненського «Вереса» Дмитро Шастал поділився очікуваннями від матчу 29-го туру УПЛ проти «Олександрії»:Читати далі