В рамках 25-го туру Української Прем’єр-Ліги Металіст 1925 у Києві розійшовся миром із місцевою Оболонню. Матч завершився із рахунком 1:1.

«Металіст 1925» – «Оболонь» – 1:1

Голи: Сидоров, 65 – Черненко, 9

Попередження: Капінус, 13, Юсов, 42, Сидоров, 89, Юрченко, 90+2 – Лук’янчук, 86

«Металіст 1925»: Мозіль – Капінус (Безуглий, 84), Фарина, Імереков, Жичиков (Червак, 68) – Габелок – Гармаш, Юсов (Арі, 62) – Юрченко – Сидоров, Борячук (Фрімпонг, 61).

«Оболонь»: Федорівський – Осман (Мединський, 67), Дубко, Приймак, Лук’янчук – Грисьо (Суханов, 61), Мороз, Черненко (Косовський, 76), Чернов (Прокопенко, 67) – Тарануха (Вишневський, 76), Краснопір.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: «Лівий берег» (Київ).

Удари (у площину): 19 (8) – 17 (3)
Кутові: 6 – 7
Офсайди: 0 – 0.

Матч на стадіоні Лівий Берег вже з перших хвилин обіцяв бути захоплюючим. Руслан Черненко потужним ударом з дальньої дистанції вивів Оболонь вперед. Харків’яни стримали ще кілька атак суперника і перейшли вже у свій наступ. Хороший шанс наприкінці першого тайму мав Імереков, але його удар головою потягнув воротар Оболоні Назарій Федорівський.

По перерві Металіст 1925 задав новий темп грі. Двічі на ударній позиції опинявся Олексій Сидоров, але обидва рази Федорівський був вправнішим. Той-таки Імереков змарнував стовідсоткову нагоду, з лінії воротарського майданчику поціливши вище воріт. Та зрештою, команда Віктора Скрипника досягла свого: подача від Максима Жичикова з правого флангу знайшла голову Сидорова і Олексій зрівняв рахунок. До фінального свистка рахунок так і не змінився.

Цікаво, що Металіст 1925 та Оболонь за підсумками цього матчу встановили триматчеві нічийні серії. Але якщо подивитися глибше, ситуація в обох команд невтішна: Металіст 1925 не виграє вже 13 матчів. А Оболонь має в пасиві безвиграшну серію з п’яти матчів.

Після цього матчу, Оболонь посідає 13 місце у таблиці. Пивовари мають в активі 21 очко, це на чотири менше від Олександрії, яка йде 12-ю. Металіст 1925 набрав 19 очок і посідає 15-е місце. За регламентом, за підсумками чемпіонату команди, які посіли 15-16 місця понижуються у класі і наступного сезону гратимуть у Першій Лізі. Команди, які посідають 13-14 місця, гратимуть у плей-оф за право залишитися у Прем’єр-Лізі. Їхніми суперниками будуть команди, що фінішують на 3-4 сходинках у турнірній таблиці Першої Ліги.