Український захисник “Борнмута” Ілля Забарний традиційно ввійшов до стартовї 11-ки команди на гру АПЛ. Сьогодні “вишеньки” гостювали у “Астон Вілли” – одного з лідерів чемпіонату.

АПЛ, 34-й тур.

Астон Вілла – Борнмут 3 : 1.

0 – 1. Соланке – 31-пен.

1 – 1. Роджерс – 45+1.

2 – 1. Діабі – 57.

3 – 1. Бейлі – 78.

Борнмут Іллі Забарного програв Астон Віллі. Український оборонець “вишень” очікувано вийшов у стартовому складі. А його команда відкрила рахунок на 31-й хвилині. Кеш у карній зоні зніс Керкеша – арбітр Робінсон призначив пенальті.

До 11-метрової позначки підійшов найкращий бомбардир Борнмута у цьому сезоні Домінік Соланке. Еміліано Мартінес вгадав напрямок польоту м’яча та не зумів його відбити. 18-й гол Соланке у цьому сезоні – зараз він посідає четверте місце серед голеадорів АПЛ.

Втім, ще до перерви підопічні Унаї Емері зрівняли рахунок. Роджерс увірвався в штрафний, хитнув суперника і пробив повз Сміта – 1:1. На старті другого тайму Астон Вілла вийшла вперед. Оллі Воткінс блискучим пасом вивів Мусу Діабі на ударну позицію, а той зблизька переправив м’яч у сітку – 2:1.

Наприкінці другого тайму господарі втекли у ще більший відрив. Воткінс прострелив вздовж воріт, а Бейлі замкнув – 3:1.

До слова, Забарний відіграв весь поєдинок та отримав середню оцінку від SofaScore – 6,9 бала.