До майбутнього матчу команди підходили, вирішуючи різні турнірні завдання. “Верес” відчайдушно бореться за виживання, “Дніпро-1” прагне знову закінчити сезон у трійці лідерів УПЛ. У поєдинку першого кола перемогу здобула команда з Дніпра рахунком 2:0.

УПЛ, 25-й тур.

Верес Рівне – СК Дніпро-1 1 : 1.

1 – 0. Дахновський – 19.

1 – 1. Адамюк – 33.

“Верес”: Когут, Балан, Курко (Морозко 71), Сезар, Шевченко, Кучеренко, Кучеров, Шастал (Шестаков 85), Яго, Дахновський (Шарай 71), Гайдучик (Годя 77)

“Дніпро-1”: Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошниченко (Шолупець 90), Бабенко, Танчик (Гаджиєв 31), Очеретько, Горбунов (Пасич 46), Ледньов, Гуцуляк

Попередження: Сезар 8, Шастал 55, Курко 65, Яго 82, Шарай 86 – Очеретько 45+1, Сваток 73, Гаджиєв 90+4

Команди обмінялися голами у першому таймі. Дахновський вивів Верес вперед після помилки Сватка – капітан гостей обрізав всю команду. Дніпро-1 досить швидко реабілітувався, коли Адамюк скористався фейлом Когута під час подачі кутового.

У другому таймі футболісти уникали настільки грубих помилок, тому й голів вболівальники не побачили. Дніпряни забили, але з офсайда. Матч завершився нічиєю, якою має бути задоволений Верес.

Рівненська команда набрала 20 очок і покращила свої перспективи у боротьбі за виживання (13 місце та зона перехідних матчів). СК Дніпро-1 збільшує відставання від лідерів УПЛ (четверта сходинка та 45 пунктів).