Заслужена перемога “Бетіса” у лобовому матчі за місце у зоні Ліги конференцій.

У першому таймі “Валенсію” ми, по суті, не бачили. Гості її повністю переграли та відкрили рахунок завдяки вишуканій роботі Іско та Айосе Переса, які залишили не при справах весь захист.

У другому таймі Песселья та Форнальс могли подвоювати перевагу, але Мамардашвілі та штанга зіграли за “Валенсію”.

Коли “Лос Чес” зрівняли рахунок – це був грім серед ясного неба. Міранда сфолив при навісі у своєму штрафному, і Пепелу реалізував пенальті.

Натхненні успіхом господарі провели ще 2-3 небезпечні атаки, і Руї Сілві навіть пострибати довелося після спроби Пітера. Втім, вже за хвилину справедливість взяла гору, і краща команда знову вийшла вперед — тепер Айосе допоміг забити рикошет.

Напевно, за рахунку 1:2 “Валенсії” допоміг би Роман Яремчук, але він ще заліковує травму. Повернення українця очікується на початку травня.

У таблиці перемога підняла “Бетіс” на єврокубкове 7-е місце з 48 очками. У “Валенсії” – 47 балів і 8-й рядок.