У матчі 34 туру чемпіонату Англії “Лутон” зіграв проти “Брентфорда”. Українець Єгор Ярмолюк розпочав цей поєдинок на лаві для запасних. Він втретє поспіль не потрапи до старту “бджіл”.

1 – 5. Беррі – 90+3.

Гості вдало провели першу половину, відзначившись двома голами. Спочатку Мбемо віддав передачу і Вісса, отримавши її, ефектно пробив з межі штрафного майданчика та переграв голкіпера.

Потім Вісса першим зіграв на добиванні у штрафному Лутона після відскоку від поперечини та заштовхав м’яч у ворота господарів.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Брентфорда.

Друга половина гри пройшла не менш вдало як і перша. Піннок збільшив перевагу команди Ярмолюка до трьох м’ячів, а вже через дві хвилини Льюїс-Поттер зробив рахунок 4:0.

Єгор Ярмолюк з’явився на полі на 83-й хвилині матчу і за час поки він був на полі його команда відзначилася вп’яте. Відзначимо й гол престижу від Лутона в компенсований час.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Брентфорда.