Десяте місце проти восьмого, а між ними – шість очок різниці. Напрочуд важливий матч для серединки турнірної таблиці.

Друга ліга, 25-й тур.

Локомотив Київ – Нива Вінниця 2 : 1.

1 – 0. Каранга – 37.

2 – 0. Богомаз – 43.

2 – 1. Загорулько – 81.

Десята команда Другої ліги приймала восьму. Саме це протистояння відкривало програму 25-го туру. Перед грою більше шансів на перемогу було у “Ниви”, але не так сталося, як гадалося. Відзначимо, що цього року всі свої матчі вінничани завершили внічию, із 8 нічийними результатами вони перебувають у статусі найбільш компромісної команди турніру.

Здавалося, що перша половина зустрічі завершиться без голів, але господарі були проти цього. На 37-й хвилині Ян Каранга відкрив рахунок, а перед самою перервою Назарій Богомаз збільшив перевагу “Локомотива” – 2:0. Наприкінці зустрічі Загорулько голом з пенальті повернув інтригу, але відігратися гості не змогли. Ще один невдалий матч для “Ниви”.