У матчі 25-го туру чемпіонату U-19 юнаки “Колоса” та “Ворскли” зустрілися у Полтаві та зіграли внічию 0:0. Сама гра тривала аж чотири з половиною години через повітряні тривоги, які тричі переривали цей поєдинок.

Чемпіонат U-19. Сезон 2023/2024; 25 тур
Стадіон «Молодіжний» (Полтава), 19.04.24;

«Ворскла» U-19 (Полтава) – «Колос» U-19 (Ковалівка, Київська обл.) – 0:0

У першому таймі була більш-менш рівна гра з перевагою “Колоса” у володінні м’ячем. Але на 27-ій хвилині команди вперше залишили поле через повітряну тривогу. Одразу по перерві в Полтавській області знову пролунала тривога, яка тривала аж півтори години. Тільки-но хлопці повернулися на поле та продовжили гру, як була оголошена і третя тривога.

На 67-ій хвилині гри команди знову повернулися і таки зуміли дограти цей матч. Але у захисті гравці обох колективів помилок не припускалися, тож до фінального свистка рахунок так і не був відкритим – 0:0.

Наступний матч “Колос” проведе вдома. У суботу, 27 квітня в межах 26-го туру приймаємо юнаків “Олександрії”.