Марсель – Бенфіка. Відома оцінка Трубіна за матч Ліги Європи

18 квітня в рамках матчу-відповіді 1/4 фііналу Ліги Європи Бенфіка на «Велодромі» зустрічалася з Марселем.

Український воротар «орлів» Анатолій Трубін вийшов на поле в основному складі і зіграв повністю зустріч.

Довго Бенфіка не пропускала і втримувала нічийний рахунок, який був вигідним після домашньої перемоги 2:1. У середині другого тайму Трубін зробив шалений сейв та не дав провансальцям забити. Але на 79 хвилині Фаріс Мумбанья після навісу П’єра-Емеріка Обамеянга все-таки вивів Марсель вперед.

Гра перейшла в екстратайми, але там голів не було, тому поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Доля матчу вирішувалася в серії пенальті, в якій здобула вікторію французька команда – 4:2. Трубіну жодного разу не вдалося парирувати одинадцятиметровий.

Від порталу статистики WhoScored Анатолій отримав оцінку 6,1.

Наступний матч Бенфіка зіграє з Фаренсе 22 квітня.

Наразі в чемпіонаті Португалії лісабонська команд з 70 очками посідає другу позицію. У першого Спортінга 77 балів.

Мілан домовляється про контракт з екстренером Шахтаря

Колишній наставник донецького Шахтаря Паулу Фонсека (2016-2019) з наступного сезону стане наступником Стефано Піолі у…

2 години ago

Ярмолюк: У мене три клапани в серці замість двох

Український хавбек "Брентфорда" Єгор Ярмолюк розповів про деякі особливості свого організму.Читати далі

Рух обіцяє погасити заборгованість перед юніорами у кінці травня

Заборгованість із зарплати у львівського «Руха» перед своєю другою командою та молодіжним складом дорівнює трьом…

Валенсія з Яремчуком програла на виїзді Реалу Сосьєдаду

У матчі 36-го туру іспанської Ла Ліги Реал Сосьєдад на своєму полі обіграв Валенсію (1:0).Читати далі

Ла Ліга. Барселона перемогла Альмерію й відірвалася від Жирони у боротьбі за 2 місце

У матчі 36-го туру іспанської Ла Ліги Барселона в гостях обіграла Альмерію (2:0).Читати далі