18 квітня в рамках матчу-відповіді 1/4 фііналу Ліги Європи Бенфіка на «Велодромі» зустрічалася з Марселем.

Український воротар «орлів» Анатолій Трубін вийшов на поле в основному складі і зіграв повністю зустріч.

Довго Бенфіка не пропускала і втримувала нічийний рахунок, який був вигідним після домашньої перемоги 2:1. У середині другого тайму Трубін зробив шалений сейв та не дав провансальцям забити. Але на 79 хвилині Фаріс Мумбанья після навісу П’єра-Емеріка Обамеянга все-таки вивів Марсель вперед.

Гра перейшла в екстратайми, але там голів не було, тому поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Доля матчу вирішувалася в серії пенальті, в якій здобула вікторію французька команда – 4:2. Трубіну жодного разу не вдалося парирувати одинадцятиметровий.

Від порталу статистики WhoScored Анатолій отримав оцінку 6,1.

Наступний матч Бенфіка зіграє з Фаренсе 22 квітня.

Наразі в чемпіонаті Португалії лісабонська команд з 70 очками посідає другу позицію. У першого Спортінга 77 балів.