Головний тренер Миная прокоментував поразку від Динамо 1:3 у дограванні матчу 16 туру УПЛ.

“За регламентом мали грати футболісти, які грали взимку, тому ми їх випустили від початку. Але в перерві, коли зробили заміни, це пішло на користь. Стали грати краще. Другий тайм нам вдався. Саме другий тайм – це той футбол, в який ми прагнемо грати.

На жаль знов трохи не вистачило, як і в попередніх іграх. Моменти, які були в нас, дуже гарні моменти у другому таймі. Можна і треба було забивати. Шкода, що не забили, адже була б зовсім інша ситуація за рахунку 2:2. Будемо ще більше працювати. Віримо в себе, рухаємося далі і сподіваємося, що наздоженемо команди, які знаходяться вище нас.

Попереду домашні матчі з Рухом і Чорноморцем, ці два матчі будуть вирішальними, для того чи залишимося ми в УПЛ, чи ні”, – сказав Желько Любенович в ефірі УПЛ ТБ.

Для Миная, який йде останнім в турнірній таблиці, це четверта гра поспіль без перемог.