На своєму офіційному сайті УЄФА назвав найкращих гравців двох чвертьфінальних матчів, що відбулися вчора. Ними стали німець Юліан Брандт та француз Усман Дембеле.

Обидва зробили величезний внесок у успішний для їх клубів результат протистояння на цій стадії. Брандт забив перший гол Боруссії на 34-й хвилині, коли здавалося, що зламати опір захисту Атлетіко неможливо. Це розкрило гру, і в цій ситуації дортмундці зуміли краще знайти свої шанси.

Дембеле забив свій гол під кінець першого тайму матчу з Барселоною, коли суперник вів 1:0, а за підсумками двох зустрічей – 4:2. ПСЖ на той момент вже мав чисельну перевагу, і гол Дембеле відкрив перед ними реальні перспективи відігратися. Що паризький клуб і виконав у блискучому стилі.